Ruošiamės Kalėdoms
Ruošiamės Kalėdoms! Kviečiame apsilankyti ne tik mūsų elektroninėje parduotuvėje, bet ir mūsų butike Aukštaičių g. 10, Vilnius, kur jau galite pradėti rinktis kalėdines dovanas. Kviečiame ĮMONES, ORGANIZACIJAS pavartyti specialiai jums parengtą kalėdinių dovanų KATALOGĄ - čia rasite dovanų savo VERSLO PARTNERIAMS, KOLEKTYVAMS, KLIENTAMS. Perkant didelį kiekį, taikomos didelės nuolaidos ???? Tačiau siūlome paskubėti, kad dovanos spėtų atvykti iki reikiamos datos! Katalogą pavartyti galite čia
Puodeliai, padėkliukai, namų kvapai ir žvakės

Paskutinės metų savaitės mus nuteikia šventiškai. Tačiau  tai ir pats darbymetis: piname kalėdinius vainikus, puošiame mūsų parduotuvę, nešame į lentynas gražiausius eglučių žaisliukus ir namų dekoracijas ir džiuginame Jus įvairiomis akcijomis.

Rinkitės išskirtinę kokybę

Rinkitės išskirtinę kokybę mūsų naujame, jaukiame butike Paupyje, Aukštaičių g. 10, Vilniuje ir el. parduotuvėje – kruopščiai atrinkti išskirtinės kokybės namų tekstilės, stalo, gyvenamosios aplinkos dekoro, apšvietimo ir kiti aksesuarai, menininkų darbai.
Būkite savo namų autoriais! Vienoje vietoje išsirinksite tarpusavyje derančių interjero aksesuarų, o jų visuma padės sukurti vientisą, nuoseklų, išbaigtą namų interjerą. Tokį, kokio visuomet norėjote.


Mūsų naujienos


Susipažink

Prekių Ženklai


Kategorijos


Populiarios kategorijos

Sign Up Newsletter