Skriekite su vasaros mados vėjais!

Išskirtinis šio sezono akcentas - ITALŲ gamybos papuošalai “Maison203”, kurie ypatingi tuo, kad: pagaminti iš perdirbto plastiko, taigi - TVARŪS; pagaminti pasitelkiant 3D spausdinimo technologijas, taigi - INOVATYVŪS! MODERNŪS IR ELEGANTIŠKI! LENGVI it pūkas ir visgi TVIRTI ir PATVARŪS! Atraskite juos ManicoDeco butike, įsikūrusiame Paupyje, Aukštaičių g. 10, Vilniuje.

VESTUVĖMS ar JUBILIEJUI visuomet ieškome ypatingos dovanos, kuri būtų išskirtinė, solidi, ilgaamžė ir žinoma - elegantiška.

VESTUVĖMS ar JUBILIEJUI visuomet ieškome ypatingos dovanos, kuri būtų išskirtinė, solidi, ilgaamžė ir žinoma - elegantiška. Būtent tokios ir yra “Orrefors NOBEL” kolekcijos taurės!
Šis gamintojas yra vienas iš oficialių Nobelio premijos pokylių ir Švedijos Karaliaus tiekėjų. Gunnar Cyrén sukūrė šią kolekciją, skirtą Nobelio premijos pokylio 90-osioms metinėms (vykusioms 1991-aisiais) pažymėti. Nuo to laiko Nobelio premijos laureatai per Nobelio premijos pokylius, vykstančius Stokholmo miesto rotušėje kiekvienų metų gruodį, kelia būtent „Orrefors Nobel“ taures. Dengtos 22 karatų auksu, jos yra tikras prabangos ir elegancijos etalonas!

Rinkitės išskirtinę kokybę

Rinkitės išskirtinę kokybę mūsų naujame, jaukiame butike Paupyje, Aukštaičių g. 10, Vilniuje ir el. parduotuvėje – kruopščiai atrinkti išskirtinės kokybės namų tekstilės, stalo, gyvenamosios aplinkos dekoro, apšvietimo ir kiti aksesuarai, menininkų darbai.
Būkite savo namų autoriais! Vienoje vietoje išsirinksite tarpusavyje derančių interjero aksesuarų, o jų visuma padės sukurti vientisą, nuoseklų, išbaigtą namų interjerą. Tokį, kokio visuomet norėjote.


Mūsų naujienos


Susipažink

Prekių Ženklai


Kategorijos


Populiarios kategorijos
Loading...
Ready for Christmas?
Get a magic promo code on your email!

Sign Up Newsletter