Dutchdelux keramika

Tikram grožiui reikalingas netobulumas! Rankų darbo keramika vis labiau populiarėja. Miesto restoranai ir kavinės prašo keramikos meistrų sukurti funkcinę keramiką, suteikiančią patiekalams individualumo. Butikų parduotuvėse ir tendencijas diktuojančiuose žurnaluose keramika pabrėžiama kaip trokštamas dizaino bruožas. Vis daugiau žmonių renkasi ne gamykloje pagamintus namų apyvokos reikmenis, o iš naujo atranda rankų darbo gaminių sielą ir grožį. Šio senovinio meno atgaivinimas yra natūralus atsakas į mūsų vienkartinę, "išmetamą" kultūrą. Žmonėms pabodo pirkti masinės gamybos produktus - daiktus, kurie nėra unikalūs, prasmingi ar įsimintini. Skirtingai nuo tų „tobulų“ (simetriškų, lygių, identiškų) objektų, kuriuos gamina didžioji pramonė, tikras rankų darbo puodo tobulumas - neįmanoma sukurti kito tokio pat kūrinio. Kiekvienas objektas turi žymių iš gamybos proceso. "Dutchdeluxes" aukštos kokybės gaminiai pakeri. Kai daiktas pagamintas rankomis, nenorėsite jo išmesti. Jūs juos rūpinsitės ir branginsite. 

Papuošalai

Aštriabriaunė širdis, koralinė romantika, o galbūt... auskarai, įkvėpti klampiausios pasaulyje lavos? Kas jau kas, bet italai geriausiai išmano moters pakerėjimo meną! Kaip gerai, jog mūsų butike rasite būtent italų, venecijiečių menininkų dueto MAISON203 kūrybos – stebinančios, įkvėptos gamtos, bet kartu žengiančios koja kojon su inovatyviausiomis 3D technologijomis. Laikas tiksi, artėja kovo aštuntoji, o mes laukiame Jūsų čia ir „Manico Deco“ butike! Patarsime ir išrinksime geriausiai Jūsų damą apibūdinantį juvelyrikos kūrinį. Mylėkime moteris itališkai aistringai, švelniai ir dosniai!

Rinkitės išskirtinę kokybę

Rinkitės išskirtinę kokybę mūsų naujame, jaukiame butike Paupyje, Aukštaičių g. 10, Vilniuje ir el. parduotuvėje – kruopščiai atrinkti išskirtinės kokybės namų tekstilės, stalo, gyvenamosios aplinkos dekoro, apšvietimo ir kiti aksesuarai, menininkų darbai.
Būkite savo namų autoriais! Vienoje vietoje išsirinksite tarpusavyje derančių interjero aksesuarų, o jų visuma padės sukurti vientisą, nuoseklų, išbaigtą namų interjerą. Tokį, kokio visuomet norėjote.


Mūsų naujienos


Susipažink

Prekių Ženklai


Kategorijos


Populiarios kategorijos