Cart0Item(s)

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Product was successfully added to your shopping cart.

„ManicoDeco“ interjero dizaino erdvė

Kaip gyvename, taip ir kuriame. Estetiška namų aplinka mus įkvepia prasmingoms idėjoms. „ManicoDeco“ yra Jūsų partneris kuriant autentišką namų interjerą, įkvepiantį gražiai ir harmoningai gyventi.

Būkite savo namų autoriais

Tai interjero dizaino erdvė, kurioje, pasitelkę specialistų pagalbą, galite tapti savo namų interjero autoriais. Vienoje vietoje išsirinksite tarpusavyje derančių interjero aksesuarų, o jų visuma padės sukurti vientisą, nuoseklų, išbaigtą namų interjerą. Tokį, kokio visuomet norėjote.

Rinkitės išskirtinę kokybę

„ManicoDeco“ – tai gero skonio sala neaprėpiamame pasiūlos vandenyne. Mūsų specializuotoje e. parduotuvėje – kruopščiai atrinkti išskirtinės kokybės namų tekstilės, stalo, gyvenamosios aplinkos dekoro, apšvietimo ir kiti aksesuarai, menininkų darbai. Mūsų vizija – atstovauti prekių ženklams, kurie yra solidžios reputacijos, ilgametės patirties ir tvarumo flagmanai.

Kurkite funkcionalią aplinką

Daiktų estetika mums ne mažiau svarbi nei jų funkcionalumas ir ilgaamžiškumas. Interjero aksesuaras turi ne tik puošti, bet ir palengvinti buitį. „ManicoDeco“ atstovaujamų prekių ženklų aksesuarais padedame sukurti estetišką ir funkcionalų interjerą.

Lengvai rinkitės ir derinkite

Mūsų interjero dizaino erdvėje galite išsirinkti tarpusavyje derančių aksesuarų nuo asketiško minimalizmo iki pašėlusio baroko stiliaus. Jais galėsite papildyti esamą namų interjerą arba kurti naują erdvę.

Pasitelkite profesionalus

„ManicoDeco“ interjero dizaineriai padeda formuoti vieningą, Jūsų gyvenimo būdą atspindintį namų interjero stilių. Nesvarbu, ar norite išsirinkti vieną daiktą, ar aksesuarų komplektą – esame dėmesingi ir atidžiai žvelgiame net į smulkiausią užsakymą.

Prisijunkite prie mūsų

Šiuo metu kuriame atstovaujamų prekių ženklų ir kūrėjų krepšelį. Prie „ManicoDeco“ interjero dizaino erdvės kviečiame jungtis autorius, kuriančius išskirtinės estetikos darbus. Mielai aptartume bendradarbiavimo galimybes el. paštu info@manicodeco.lt ar tel. +370 665 62254.