Cart0Item(s)

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Product was successfully added to your shopping cart.

Tinklaraštis

Helovinas

2021-10-21 11:16

Ar Jūsų vaikai su nekantrumu laukia Helovino? O gal ir patys mėgstate šią šventę?Skaityti daugiau
Autorius: manico manico

Kūrybos erdvė namuose

2021-10-10 18:51

Rudeniui įsibėgėjant vis daugiau laiko praleidžiame patalpose. Labai svarbu atidžiau apžvelgti aplinką, kurioje gyvename, valgome, miegame bei dirbame. Pasaulyje esant pandeminei situacijai, namai tampa saugaus prieglobsčio, ramybės, harmonijos paieškų vieta.

Skaityti daugiau
Autorius: manico manico

STIKLO PŪTIMAS ‒ UNIKALUS AMATAS. Didžiuojamės galėdami savo klientams pasiūlyti garsaus švedų stiklo ir krištolo gamintojo „Orrefors“ produktus, kuriuos mūsų klientai jau spėjo pripažinti dėl išskirtinės šio prekės ženklo kokybės, dėmesio kiekvienai detalei ir kiekvieno produkto unikalumo, tad nenuostabu, kad šie produktai tapo vieni iš perkamiausių mūsų asortimente

Skaityti daugiau
Autorius: manico manico

Veidrodžiai interjere. Dažnam kyla klausimas, kur ir koks turi būti veidrodis? Kokio dyžio? Kurioje vietoje jūsų veidrodis interjere galėtų tapti nepakartojamu akcentu?

Skaityti daugiau
Autorius: manico manico

Miegamojo atnaujinimas. Į ką pirmiausia atkreipiate dėmesį pravėrę miegamojo duris? Teisingai. Lovą. Tad vienas paprasčiausių būdų atnaujinti miegamąjį - pakeisti patalynę arba lovos užtiesalą.

Skaityti daugiau
Autorius: manico manico

Suprematizmas

2021-09-02 17:14

Šiandien pakalbėkime apie suprematizmą. Suprematizmas, kaip meno rūšis, vis dar gyvuoja. Jis įtakojo kitas meno kryptis, kaip konstruktyvizmas, geometrinis abstrakcionizmas.Skaityti daugiau
Autorius: manico manico

Šv. Kalėdos nenumaldomai artėja, bet vis dar nespėjote pasirūpinti visomis dovanomis? Geriausia šių sprendimų nepalikti paskutinei minutei. Juk dovana atspindi mūsų santykius su dovanos gavėju ir visuomet norisi atrasti ką nors unikalaus bei autentiško. Kaip neapsirikti ir parinkti dovaną, kuri džiugintų, pataria „ManicoDeco“ el. parduotuvės interjero dizainerė Rytė Masiokienė ir psichologė Irma Skruibienė.

Nuoroda į straipsnį: www.manonamai.lt

Skaityti daugiau
Autorius: ManicoDeco

Kalėdos – viena laukiamiausių metų švenčių, kuri visuomet į namus įneša džiugesio ir naujų spalvų. „ManicoDeco“ el. parduotuvės interjero dizainerė Rytė Masiokienė parinko įvairių dekoro elementų, padėsiančių namuose sukurti įsimintiną ir autentišką šventę.

Nuoroda į straipsnį: www.delfi.lt

Skaityti daugiau
Autorius: ManicoDeco

01

„Namai yra svarbi erdvė mūsų gerai savijautai, kokybiškam poilsiui ir gyvenimo kūrybai. Įsukti spartaus gyvenimo tempo, tai pamiršome. Paradoksalu, tačiau COVID-19 pandemija mus sugrąžino į namus ir priminė jų svarbą“, – dalijasi „ManicoDeco“ vadovė ir dizainerė Rytė Masiokienė.


Nuoroda į straipsnį: www.15min.lt

Skaityti daugiau
Autorius: ManicoDeco