Merino vilnos pledas „Hella“ su šilku

Merino vilnos pledas „Hella“ su šilku

Rating:
100 % of 100
95,00 €
  • Spalva: pilka/balta
  • Dydis: 130 × 180 + 20 cm kutai
  • Sudėtis: 20% šilkas, 30% merino vilna, 50% norvegiška vilna
  • Storis: 300 g/m2
- +

Pristatymo terminas: 2-5 dienos

Prekės kodas
PL_Hella

Merino vilnos užklotas atneš ramybę ir saugumo jausmą. Merino vilna – tai aukščiausios kokybės merinosų avių vilna, švelnesnė nei kitos veislės avių. Ši avių veislė labai paplitusi Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Merino vilna turi visas vilnai būdingas gerąsias savybes, be to, ji yra be galo švelni ir minkšta, todėl labai tinkama vaikams ir jautriems žmonėms. Spalvai išgauti naudojami aplinkai nepavojingi, sertifikuoti dažai. Kadangi pluoštas yra natūralus ir specifinis, kartais gaminių spalvos gali skirtis nuo matomų nuotraukose.

Kutai šiam vilnoniam pledui prideda žaismingumo.

Priežiūra:

Vilna turi natūralią savaiminio išsivalymo funkciją, kuri apsaugo ją nuo užsiteršimo ir nemalonių kvapų. Vilnoje yra lanolino ‒ tai vilnos pluošto riebalas, kuris turi antibakterines savybes ir neleidžia kauptis nešvarumams, dulkėms.

Gaminius labai lengva ilgai išlaikyti švarius ir gražiai atrodančius. Svarbiausia paisyti paprastų priežiūros taisyklių, kad gaminiai iš vilnos neprarastų minkštumo ir kitų unikalių šio pluošto savybių.

Vilna turi natūralų savotišką kvapą, tad įsigiję naują gaminį paprasčiausiai išvėdinkite. Vėdinimas yra greičiausias ir paprasčiausias būdas nemaloniems kvapams panaikinti. Vilnoniams gaminiams tokios priežiūros visiškai pakanka, nereikia jokių papildomų pastangų.

Prireikus skalbkite rankomis arba skalbimo mašina, nustatę vilnos režimą. Naudokite neutralų, švelnų skalbimo skystį (ar miltelius), skirtus vilnai skalbti (ant pakuotės ieškokite atitinkamo ženklo ar užrašo, kad tinkama skalbti vilnai). Vilnonių pledų ar skraisčių nereikėtų stipriai gręžti ir trinti. Avių vilna linkusi veltis ir trauktis, tad švelnus skalbimas 30°C temperatūroje padės išsaugoti gaminį nepakitusį. Atminkite, kad vilnai būdinga bumbuliuotis, tad šio natūralaus proceso neišvengsime net laikydamiesi specialių priežiūros rekomendacijų. Tačiau tai nesumenkina vilnonio gaminio savybių.

Pagaminta: Lietuvoje

Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Merino vilnos pledas „Hella“ su šilku
Your Rating

DELIVERY & RETURNS

Custom static block for product detail
 
FREE SHIPPING

Free shipping on all US order or order above $200

 
SUPPORT 24/7

Contact us 24 hours a day, 7 days a week

 
30 DAYS RETURN

Simply return it within 30 days for an exchange.

 
100% PAYMENT SECURE

We ensure secure payment with PEV